Obserwatorzy

FAQ

Pod tym postem możecie zadawać pytania a my na nie będziemy odpowiadać :)
Do Natalula:
Materiał przeważnie możesz ściągać jedynie z giełdy wymiany, lecz gdy kupujesz nowe dodatki i akcesoria to masz wtedy dużo nowych rzeczy. Mam nadzieję, że pomogłam ;)
Do Natalula: Przepraszam nie zgadzam się co do Jednorożców ponieważ przychodzą. Gdy ja pierwszy raz spotkałam jednorożca to pod moim domem bo przyszedł pod mój dom.
Do Kisielek;D:
Nie, twój koń, gdy dorośnie nadal będzie zwyczajnym koniem. Gdy źrebię jest jednorożcem to przy porodzie nim jest;) Mam nadzieję, że pomogłam.
Do Kisielek;D:
Nie wiem od czego to zależy co się rodzi. Albo rodzi się zwyczajny źrebak albo zwyczajny jednorożec. Mam nadzieję, że pomogłam.

7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Taa jasne w lesie.W TS3 nie ma lasów.Są one tylko w średniowieczu.Poza tym zadałam podchwytliwe pytanie,na które znałam odpowiedź:wilków W TS3 zwierzaki nie ma,a jednorożce NIGDY nie przyjdą pod dom Sima!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam iż się wtrącę, ale mogę pomóc. Może założycielka bloga mieszka gdzieś przy jeziorze, gdyż są one (jednorożce) tam najczęściej. Nigdzie indziej ich nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 5. a w sumie to jeziora są w lesie więc na to samo wychodzi. A jeśli wyraziłam się nie jasno to chodzi mi o stawy do połowu ryb ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. a i jeszcze coś...bo ja skrzyżowałam zwykłego konia i jednorożca i wyszedł mi zwykły źrebak. Jak dorośnie to stanie się jednorożcem czy już nim nie będzie?

  OdpowiedzUsuń
 7. mhm... dzięki, ale to jest tak, że czasami się rodzi źrebak-jednorożec czy zawsze zwykły źrebak ?

  OdpowiedzUsuń