Obserwatorzy

Rose Rose i Alice Rose... Czyli historia młodej pisarki część. 2

Terence, brat Alice wrócił już z internatu... Jest już nastolatkiem, niestety... Został adoptowany, prawdopodobnie jego rodzice byli z Chin. Wyglądał jak Chińczyk, ale nie w tym był problem... Był nie lubiany przez otyłość, inni chłopcy z jego klasy byli szczupli i wysportowani, ale on nie... Więc razem z Alice nie chodzili do szkoły, ale do siłowni! Nagle ich matka została zaproszona na imprezę Barrego Tenderlove, poszła tam, ale z nieznanych przyczyn gdy szła do łazienki umyć ręce zemdlała! Ale potem okazało się, że... Już nie żyje ;(
Alice i Terence zostali sami w mieszkaniu... Byli tylko oni, nie wiedzieli co mają zrobić... Alice chciała popełnić samobójstwo lecz brat dał jej do zrozumienia, że nie ma sensu popełniać samobójstwo.
Alice napisała już 4 książki o Jasiu xD. Były wielkim hitem, Alice sporo zarabiała ;)).
W tym czasie, gdy Terence już schudł Alice znalazła chłopaka... Terence na szkolnym balu miał, przy sobie "koleżankę" ;). Alice niestety poszła sama na bal... Lil nie pojawił się ponieważ był chory. Ale Alice okazała się być najpiękniejszą na balu i została królową balu! ( Ja też zostałam kiedyś królową, ale klasowej imprezki ;) ) Po powrocie ze studniówki Alice urządziła urodziny, było super i jest już dorosła... Ehh... Jak te dzieci szybko rosną ;D. A jak potoczą się dalsze losy naszej bochaterki?
                                                                                                                  Selena90909 Don't copy! ©
 Alice jako nastolatka ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz